HLAVNÍ NABÍDKA

        • Aktuality
        • Školní jídelna
        • Svačinky
        • Suplování
        • Přístup rodičů
        • Rozvrh žáků
        • Rozvrh učitelů
        • Plán týdne
        • Kalendář školy
        • Fotogalerie
        • Časopis
        • Tělocvična
        • Źáci školy
        • Učitelé a dospělí
        • Úspěchy žáků
        • Školní projekty
        • Historie školy
        • Přijímací řízení
        • Poruchy učení
        • Spolek přátel
        • Školská rada
        • Materiály ke stažení
        • Kontakty

Výsledky žáků ve vybraných soutěžích 2016/2017

29. 6. 2017 Senzační úspěch našich žáků
Ve dnech 24. - 29. června proběhly v Brně Hry VIII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky. Z naší školy jeli Pardubický kraj reprezentovat tři žáci - Eliška Červená v atletice, Jiří Svojanovský v basketbale a Tomáš Svatoš v cyklistice. Eliška zvítězila ve skoku dalekém výborným výkonem 530 cm, ve skoku vysokém ji po zdolání laťky ve výšce 148 cm patřila 7 příčka. Eliška závodila ještě ve štafetě 4 x 60 m, která obsadila krásné páté místo. Stejné místo, tedy páté, obsadilo družstvo chlapců i s Jirkou Svojanovským. Tomáš na kole bojoval, ale závodníci z ostatních krajů byli lepší. Přejme si, aby získané zkušennosti zúročil v dalších závodech.

24. 5. 2017 Krajské finále - POHÁR ROZHLASU 2017
V pondělí 22. 5. 2017 v Pardubicích proběhlo krajské kolo v atletické sotěži o Pohár rozhlasu. S panem učitelem S. Nožkou odjela děvčata šestého a sedmého ročníku, která už úspěšně hájila barvy naší školy v okresním kole (kde získala druhé místo). Tým složený z E. Červené, J. Hegrové, T. Vostřelová a A. Pospíšilové (7.A), S. Peterkové, Z. Justové A. Navrátilové a M. Pokludové (7.B) a šesťaček L. Němcové a A. Šimkové dovezl čtvrté - bramborové místo za zisk 4 590 bodů.

19. 5. 2017 Okresní finále Mc Donald´s Cup, žáci 2. kategorie
Včera odjeli do Moravské Třebové hájit barvy naší školy chlapci a jedna dívka ze čtvrtých a pátých tříd v kopané. Minulý týden oblastní kolo mezi školami poličska vyhráli, a tak byli odhodláni zabojovat i v kole okresním. Ve velmi teplém počasí odehráli celkem pět náročných utkání a dovezli si domů pohár za třetí místo a vytoužené medajle. Za školu "kopali" B. Otcovská, V. Přiklopil, J. Brázda, J. a A. Trnkovi, M. Křibský (5.B), J. Král, J. Sedlatý (5.A), J. Jílek, J. Pokluda a S. Šafář (4.tř). Na turnaji hrálo osm družstev z celého okresu

12. 4 11. 4. 2017 Okresní kolo ve vybíjené 2. kategorie
Do Litomyšle odcestovala skupina mladších sportovců porovnat síly v jednom z nejrozšířenějším sportu na 1. stupni - ve vybíjené. Družstvo složené z jedné dívky - B. Otcovské (5.B) a 11 chlapců - J. Jílek, S. Šafář (4.tř.), S. Beneš, J. Král, J. Sedlatý, J. Suma, D.Zahradníček (5.A) J. Brázda, V. Přiklopil, J. a A. Trnkovi (5.B) - přivezli 2. místo, když podlehli s vítězi turnaje, žáky ze ZŠ Cerekvice a týmy ZŠ Felberova Svitavy i ZŠ Staré Město porazili.

29. 3. 2017 Oblastní kolo ve zpěvu
Oblastního kola pěvecké soutěže POLIČSKÝ SKŘIVÁNEK konaného 22. 3. 2017 se zúčastnilo hned devět žáků naší školy. Nejúspěšnější žáci byli: 0. KATEGORIE - 1. místo - Jan SCHAFFER (1.B) 1. KATEGORIE - 2. místo - Barbora SCHAFFEROVÁ (3.A), 3. místo - Martina DALÍKOVÁ (3.B) 2. KATEGORIE - 3. místo - Linda FREUNDOVÁ (5.A)

13. 3. 2017 Okresní kolo v basketbalu – žáci IV. kategorie
Družstvo chlapců z deváté a z osmé třídy odjelo reprezentovat do Svitav naší školu v basketbalu. Z pěti finalistů obsadili hezké třetí místo. Za tým nastoupili: J. Svojanovský, V. Štancl, D. Čáslavský, D. Brokl, D. Žemba.

2. 3. 2017 Divizní finále ve futsale
V naší sportovní hale proběhl divizní turnaj ve futsale 9. ročníků. Mezi elitou z Hradeckého a Pardubického kraje skončil náš tým ve složení: J. Báča, D. Čáslavský, J. Křibský, F. Boštík, P. Elis, V. Štancl a A. Hegr na 3. místě.

1. 3. 2017 Okresní kolo v basketbalu – žákyně III. kategorie
V Moravské Třebové se družstvo dívek ze sedmých tříd umístilo na 3. místě.

15. 2. 2017 Oblastní kolo ve florbale 4. a 5. tříd
Naše škola zorganizovala turnaj II. kategorie ve florbale. Turnaje se zúčastnily čtyři týmy, naši školu reprezentovala hned dvě družstva. Přestože náše "áčko" ani jedno utkání neprohrálo, muselo se smířit, že o jeden vstřelený gól zvítězil tým z Masarykovy ZŠ a postoupil do okresního kola. S vítězi měli naši chlapci stejný počet bodů... Třetí místo obsadil náš druhý tým, když porazil žáky z Bystrého.

27.1. 2017 OKRESNÍ KOLO MATEMATICKÉ OLYMPIÁDY
V úterý proběhla ve Svitavách matematická olympiáda. Úspěchem skončil výkon A. Kučerové (5.A), která obsadila výborné třetí místo, další umístění našich žáků: J. Trnka (5.B) 10. místo, D. Čáslavský 11. místo, T. Pospíšil 12. místo (oba 9.tř.) a A. Trnka (5.B) 16. místo.

5.12. 2016 Okresní kola ve florbale jsou úspěšná...
Minulý týden ve středu a ve čtvrtek postupně proběhly okresní turnaje ve florbale ml. a st. děvčat. Mladší žákyně ve složení: J. Hegrová, E. Červená, T. Vostřelová, T. Zezulová, E. Drahošová, T. Fejkusová, A. Pospíšilová, S. Peterková, V. Vacková, Z. Justová, A. Navrátilová vybojovaly stříbrné medajle.
Starší žákyně pak přivezly z Moravské Třebové třetí místo. Sestava družstva: Anna Valerie Černá, Eliška Popelková, Nikol Kábelová, Adéla Dubská, Sára Jadrná, Kateřina Radiměřská, Klaudie Štěpánková, Lucie Štěpánková, Světlana Šárková a Kateřina Němcová.

27.1. 2017 OKRESNÍ KOLO VE FUTSALE
Žáci z osmých a z devátého ročníku se dnes vrátili také z okresního turnaje, kde podlehli jen ve finále a to s chlapci ze ZŠ Sebranice - Lubná. Krásnou druhou příčku vybojovali: F. Boštík, D. Čáslavský, J. Křibský, V. Štancl, A. Hegr, P. Krejsa, P. Elis, A. Bělský, L. Kuda, J. Svojanovský a P. Tomša.

25.10. 2016 Stolní tenis družstev, okresní kolo
Do Litomyšle odjela naší školu reprezentovat děvčata E. Červená, J. Hegrová(7.A), v jejich kategorii porazily jediné konkurentky a zvítězily. N. Kábelová, A.V. Černá (9.tř.) obsadily krásné 2. místo.

4.10.2016 OKRESNÍ KOLO PŘESPOLNÍHO BĚHU
3.tř. - B. Schafferová 2.místo 5.tř. - S. Beneš - 4. místo 6. - 7. tř. E. Červená - 2. místo

Výsledky žáků ve vybraných soutěžích 2014/2015

Žáci školy se zúčastnili všech soutěží organizovaných školou, asociací školních sportovních klubů, MŠMT i SVČ Mozaika Polička. Do přehledu jsou vybrány soutěže, kde se žáci umístili na předních místech a jsou chronologicky seřazeny.
Září
30. 9. získal David Čáslavský ze 7.třídy 2. místo v okresním kole přespolního běhu. Tentýž den obsadilo družstvo ml. žákyň v okresním kole přespolního běhu rovněž 2. místo ve složení Sára Jadrná, Žaneta Halamková, Lucie Vomočilová, Kateřina Němcová a Petra Zindulková. No a do třetice ve stejné soutěži náleží 1. místo Elišce Červené z 5. třídy.
Říjen
1. 10. v okresním kole přespolního běhu skončilo družstvo st. žákyň na 4. místě ve složení Krumplová, Edlmanová, Kůželová a Barbaťuková.
Listopad
4. 11. vybojovaly ml. žákyně 3. místo v okresním kole ve florbalu ve složení Sára Jadrná, Věra Mlynářová, Denisa Teplicová, Anna Černá, Kateřina Němcová a Světlana Šárková.
6. 11. obsadilo družstvo starších žáků v okresním přeboru škol v šachu 2. místo a postoupilo do krajského kola.
Prosinec
10. 12. zvítězil Stanislav Grubhoffer v oblastním kole ve zpěvu.
Leden
29. 1. vybojovalo družstvo ml. žáků v krajském kole futsalové ligy 4. místo ve složení Vojtěch Štancl, Adam Hegr, Filip Boštík, David Čáslavský, Pavel Krejsa, Lukáš Kuda, Patrik Elis a Patrik Báča.
Únor
5. 2. vybojovalo družstvo starších žáků v krajském kole futsalové ligy 2. místo ve složení Martin Bednář, Libor Šmíd, Ladislav Hruška, David Síla, Radek Čáslavský, Martin Jukl, Dominik Straka a Jindřich Hejl.
13. 2. proběhlo okresní kolo ve sportovním lezení. Z 1. stupně byli nejúspěšnější Tomáš Nykl v lezení na obtížnost a Eduard Vykypěl v lezení na rychlost, kteří získali 2. a 3. místo. Za 2. stupeň vybojoval Adam Tocháček 3. místo v lezení na obtížnost a 2. na rychlost a Adéla Dubská 3. místo v lezení na rychlost.
24. 2. se ve Svitavách konalo okresní kolo ZO, kde pěkných výsledků dosáhli Milan Sokol z 6.B a Pavel Krejsa z 8. třídy.
28. 2. zvítězilo v krajském přeboru ml. žáků v šachu družstvo TJ Štefanyde Polička, na jehož úspěchu se podíleli naši žáci Adam Švanda z 5. třídy a Ilona Langrová z 6.B.
Březen
23. 3. družstvo ml. žáků vybojovalo 2. místo v basketu v silně obsazeném okresním turnaji ve Svitavách. Zvítězila ZŠ Felberova Svitavy o 1 koš.
Duben
8. 4. se stal úspěšným řešitelem v okresním kole MO na Gymnáziu Litomyšl Jan Tulis z 8. třídy.
Květen
11. 5. obsadilo družstvo minifotbalu v kat. 1.-3. tříd v okresním kole Donalds Cupu 5. místo.
13. 5. se v Litomyšli konalo okresní kolo Poháru rozhlasu-atletika. Starší žákyně vybojovaly 2.místo a postoupily do kraje. Ml. žáci skončili 3.
15. 5. se konalo v Pardubicích krajské kolo Poháru rozhlasu, kde družstvo st. žákyň skončilo na pěkném 6. místě.
Červen
V soutěži matematický KLOKAN, která není postupová, byl v rámci okresu v kategorii Klokánek vyhodnocen Matěj Doležal na 2. místě a Stanislav Grubhoffer na 3. místě.

Výsledky žáků ve vybraných soutěžích 2013/2014

Výsledky žáků ve vybraných soutěžích 2013/2014
Žáci školy se zúčastnili všech soutěží organizovaných školou, asociací školních sportovních klubů, MŠMT i SVČ Mozaika Polička. Do přehledu jsou vybrány soutěže, kde se žáci umístili na předních místech a jsou chronologicky seřazeny.

24. 9. 2013
1. místo : B. Otcovská, A. Trnka (2.tř.) E. Červená (4.tř.)
2. místo : J. Král (2.tř.) :, L. Němcová a N. Roun(3.tř.)
Družstva
1. místo : mladší žáci a žákyně, starší žákyně
3. místo : starší žáci

3. 10. 2013 Přespolní běh, okresní kolo
Jednotlivci
1. místo : E. Červená (4.tř.)
Družstva
2. místo : mladší žáci (L. Šmíd, D. Čáslavský, M. Bednář a M. Bezchleba)
2. místo : mladší žákyně (M. Edlmanová, L. Vomočilová, K. Karasová a K. Kůželová,)

22. 11. 2013 Šachy - přebor škol, okresní kolo
1. místo – O. Švanda (4.A), A. Švanda (2.tř.), I. Langrová(5.tř) a D. Brokl(5.tř)
2. místo - J. Tulis, A. Kercl, F. Koumar a P. Sotona.

27. 11. 2013 Školní futsalová liga 6. - 7. ročník, 1. kolo
1. místo : Hruška, Šmíd, Bednář (všichni 7.tř) Boštík, Báča, Čáslavský, Kercl, Krejsa, Hegr a Štancl(všichni 6.tř)

6. 12. 2013 Šachy - přebor škol 1. - 5. třída, krajské kolo
1. místo : O. Švanda (5.A), A. Švanda (3.tř.), I. Langrová, D. Brokl a V. Nunvář (všichni 5.B)

13. 12. 2013 Školní futsalová liga 6. - 7. ročník, 2. kolo
1. místo: Hruška, Šmíd, Bednář (všichni 7.tř) Boštík, Báča, Čáslavský, Kercl, Krejsa, Hegr a Štancl(všichni 6.tř)

5. 2. 2014 - Oblastní kolo ve florbale, chlapci 4. - 5. tř.
2. místo: T. Nykl(4.A), L. Hlavsa(4.B), L. Kuda, O. Švanda a J. Kapou(5.A), V. Nunvář a J. Svojanovský(5.B).

21. 2. 2014 - Školní kolo soutěže v anglickém jazyce osmá, devátá třída
1. místo Michael Ščigel 9.A
2. místo Veronika Vostřelová
3. místo Aleš Hegr

6. 3. 2014 - Oblastní kolo florbal dívky 4. a 5. Tříd
1.místo : ( E. Červená, E. Bartošová(obě 4.A), S. Jadrná, K. Němcová, K. Radiměřská, S. Šárková (5.A) a H. Matoušová, P. Ptáčková (5.B)

24. 3. 2014 - Okresní kolo v recitaci
2 místo : Stanislav Grubhoffer (4.A)

4. 4. 2014 - Krajské kolo recitační soutěže
1. místo : Stanislav Grubhoffer (4.A)

16. 4. 2014 - Poličský skřivánek - oblastní kolo
1. místo : Stanislav Grubhoffer (4.A)
2. místo : D. Kuttelwascherová (3.tř) a P. Ptáčková (5.tř.)
3. místo : Z. Kvapil (7.tř)

7.-8. 4. 2014 - Mistrovství ČR školních týmů v šachu 2014 kategorie 1. - 5. tříd ZŠ
6. místo : Ondřej a Adam Švandovi(3. a 5.A), Daniel Brokl, Ilona Langrová a Vojtěch Nunvář (všichni 5.B).

9. 4. 2014 - Okresní kolo v matematické olympiádě
8. místo : Dominik Lorenc (7.tř) úspěšný řešitel

10. 4. 2014 - Oblastní kolo v poznávání živočichů
1.místo : O. Nykodýmová (7.tř)
2.místo : M. Křivka (8.tř)

16. 4. 2014 - Okresní kolo v poznávání živočichů
5. místo : O. Nykodýmová (7.tř)
7. místo : M. Křivka (8.tř)

13. 5. 2014 - Pohár rozhlasu – okresní kolo
2. místo : J.Jílková, K. Totušková, O. Kuttelwascherová, N. Barbaťuková, K. Halamková , D.Chválová , Š. Vomočilová, M. Báčová, J. Sílová, L. Flídrová, K. Brábliková,

15. 5. 2014 – Pythagoriáda okresní kolo
3.místo : Dominik Lorenc (7.tř.)
6. místo : Jan Tulis (7.tř.)
20. 5. 2014 - Pohár rozhlasu – krajské kolo
6. místo : J.Jílková, K. Totušková, O. Kuttelwascherová, N. Barbaťuková, K. Halamková , D.Chválová , Š. Vomočilová, M. Báčová, J. Sílová, L. Flídrová, K. Brábliková,


Výsledky žáků ve vybraných soutěžích školní rok 2012/2013
Žáci školy se zúčastnili všech soutěží organizovaných školou, asociací školních sportovních klubů, MŠMT i SVČ Mozaika Polička. Do přehledu jsou vybrány soutěže, kde se žáci umístili na předních místech v okresních a vyšších kolech a jsou chronologicky seřazeny.

9.10. 2012 Přespolní běh – okresní kolo
   Jednotlivci:
   1. místo - E. Červená (3.tř.), J. Jílek (7.tř),
   2. místo - K. Němcová (4.A)
   Družstva:
   1. místo - J. Jílek, M. Jukl, M. Křivka, M. Hromádko (7.tř.)
   3. místo - N. Barbaťuková,Š. Vomočilová (7.tř.), E. Krumplová, K. Karasová (6.tř.)

9.10. 2012 Přespolní běh – krajské kolo
    Družstva: 4. místo - J. Jílek, M. Jukl, M. Křivka, M. Hromádko (7.tř.)

17.10. 2012 Krajského finále v Kinderiádě – 12. místo.
   Družstvo I. stupně: K. Grubhofferová, A. Švanda, E. Červená, Š. Machovec, K. Němcová, V. Bednář, L. Kuda, N. Kábelová, F. Boštík.
   Kategorie jednotlivců: E. Červená (3.A) 1. místo v běhu na 60 m a 3. místo – hod plným míčem


23.11. 2012 Okresní přebor v šachu školních družstev
   1. místo – O. Švanda (4.A), A. Švanda (2.tř.), F. Koumar (5.tř.) a V. Nunvář (4.B)
   3. místo - I. Langrová, O. Pokorný, D. Brokl (4.B) a M. Doležal (3.tř.)

13. 2. 2013 Oblastní kolo ve florbale
   1. místo - N. Kábelová, E. Beránková, K. Navrátilová, D. Teplicová, M. Andrlíková, A. Dubská a M.V. Černá (5.tř.)

20. 2. 2013 Oblastní kolo soutěže v recitaci
   1. místo - O. Jílek (1. B) a Dana Kuttelwascherová (2. tř.)

14.3. 2013 Okresní kolo olympiády v zeměpise
   3. místo - Dominik Lorenc (6. tř)

17.4. 2013 Okresní kolo matematické olympiády
    3. místo - Dominik Lorenc (6. tř)

6.5.2013 Pythagoriáda, okresní kolo
    2. místo - Jan Tulis
   10.místo - Domonik Lorenc

7.5.2013 Oblastní kolo Mc Donalds´ Cupu
   2. místo - D. Čáslavký, F. Boštík, P. Báča, J. Křibský, J. Švec (5.tř.) V. Bednář a D. Král (4.B), L. Kuda, D. Horníček a A. Bělský (4.A). 7. místo okresní kolo

17. 5. 2013 Atletický čtyřboj družstev - okresní kolo
    2. místo - S. Lidmilová, K. Karasová, K. Kůželová (6.tř) a D. Chválová, Š. Vomočilová (7.tř)
    3.místo - K. Halamková, K. Totušková, J. Jílková, M. Báčová (8.A) a E . Spálenková (9. tř)

20.5. 2013 Mezinárodní matematická soutěž Klokan – okresní kolo
    2. místo – Anna Kosíková (3.tř)

10.6.2013 Poličský skřivánek – oblastní kolo ve zpěvu
    2. místo - Alice Hloušková (4.B) a Stanislav Grubhoffer (3.tř)
    3. místo - Kateřina Grubhofferová (2.tř)

20.6.2013 Okresní kolo atletické všestrannosti
   2.místo – Družstvo I. stupně: S. Válková, A. Švanda, E. Červená, L. Hlavsa, K. Němcová, D. Horníček, M. Andrlíková, D. Čáslavský.
   Jednotlivci:       1. místo - E. Červená (3.tř)
       2. místo - K. Němcová (4.A), S. Válková (2.tř)
       3. místo - D. Čáslavský (5.tř)
       4. místo - A. Švanda (2.tř)
       5. místo - V. Bednář (4.B)

Výsledky žáků ve vybraných soutěžích školní rok 2011/2012
Žáci školy se zúčastnili všech soutěží organizovaných školou, asociací školních sportovních klubů, MŠMT i SVČ Mozaika Polička. Do přehledu jsou vybrány soutěže, kde se žáci umístili na předních místech v okresních a vyšších kolech chronologicky seřazeny

5.10. 2011 Přespolní běh – okresní kolo
   B. Quittová (5.tř.) 1. místo, K. Němcová (3.A) 2. místo, P. Báča (4.tř.) a A. Jílková (9.A) 5. místo
1.11. 2011 Okresní přebor v šachu školních družstev - 1.místo
   Družstvo žáků: O. Švanda (3.A), F. Koumar (4.tř), M. Šplíchal a J. Tulis (5.tř).
9.12.2011 Krajský přebor v šachu škol. družstev - 1. místo
   Družstvo žáků: O. Švanda (3.A), F. Koumar (4.tř), M. Šplíchal a J. Tulis (5.tř)
14.12.2011 Okresní kolo florbal dívky – 3. místo
   Družstvo: K. Halamková, N. Kábelová a K. Totušková, J. Štrumfová, O. Guttelwascherová, T. Dubská (7.r)
25.1. 2012 Okresní kolo matematické olympiády
    D. Dvořáková (9.A) 2. místo, Martin Kučera (9.A) - 9. místo
14.2. 2012 Okresní kolo olympiády v Aj
   Martin Kučera (9.A) - 11. místo
21.3. 2012 Krajské kolo matematické olympiády
    D. Dvořáková (9.A) 14. místo
21.3. 2012 Okresní kolo olympiády v Čj
    M. Kučera (9.A) - 9. místo, M. Sejkora (9.A) - 10. místo
22.3. 2012 Okresní kolo zeměpisné olympiády
   M. Kučera (9.A) - 5. místo a T. Dobeš (6.tř) 15.místo
28.3. 2012 Okresního kolo fyzikální olympiády
   M. Kučera (9.A) - 2. místo, M. Sejkora (9.A) 8. místo.
18.4. 2012 Krajské kolo fyzikální olympiády
   M. Kučera (9.A) - 13. místo
26.4. 2012 Krajské kolo Coca Cola Cupu
   Družstvo: Mil. Portl, Mich. Portl, J. Kaplan, J. Hurych, P. Kubát (9.r) L. Romportl, M. Bauer (8.tř) a V. Košňar(7.B) – 3.místo
2.5. 2012 Krajského finále v Kinderiádě – 15. místo.
   Družstvo I. stupně: E. Červená, T.Nykl, K. Němcová, D. Horníček, N. Kábelová, D. Čáslavský, K. Karasová, N. Šafářová, J. Báča, .
   Kategorie jednotlivců: E. Červená(2.A) 1. místo v běhu na 60 m Jan Báča (5.tř.) v běhu na 60 m 1.místo a skoku dalekém 2.místo D. Čáslavský(4.tř) hod míčkem – 5. místo
20.6.2012 Okresní kolo atletické všestrannosti – 2.místo
   Družstvo I. stupně: E. Červená, L. Hlavsa, K. Němcová, D. Horníček, A. Dubská, D. Čáslavský, N. Šafářová, J. Báča,

          ÚSPĚCHY ŽÁKŮ ŠKOLY 2011
     Žáci školy se zúčastňují všech soutěží  organizovaných školou, asociací školních sportovních klubů, MŠMT i SVČ Mozaika Polička. Do přehledu jsou vybrány soutěže, kde se žáci umístili na předních místech v oblastních a vyšších kolech chronologicky seřazeny.

5.1. 2011         Oblastní kolo stol. tenisu– jednotlivci
Kategorie:         1.- 5. třída – 1. místo R. Čáslavský,

8.- 9. třída – 1. místo Milan Portl ,

Dívky 2. st. – 1. místo J. Pořízková

27.1.2011        Krajské kolo  futsal – 3. místo

Družstvo 8.-9.r  -Stodola D., Šimek M., Punar J., Pajkr D., Šmídová L., Hasil J., Sion D., Zavoral D., Porlt Michal a Milan, Kaplan J., Bican V., Doležal T.

16.3. 2011       Okresní kolo zeměpisné olympiády

Martin Kučera (8.A) -  8. místo a Jan Uher (6.A) 9.místo

17.3. 2011       Okresní kolo v košíkové dívek - 4.místo

Družstvo 8. - 9. Třída  dívky : L. Šmídová (9.A), Š. Navrátilová (9.B), S. Štěpánková (8.B), A. Jílková, D. Dvořáková, V. Pešková, Š. Šmídová a K. Kozlová (všechny z 8.A)

4.4. 2011         Okresní kolo Pythagoriády

Martin Kučera (8.A) 3. místo (dosáhl stejného počtu bodů jako první dva před ním)

Martin Sejkora (8.A) 4. místo.

5.4. 2011         Okresního kolo  fyzikální olympiády

Martin Sejkora (8.A)  . 2. místo.

15.4. 2011       Okresní kolo matematické olympiády

 Martin Kučera (8.A) -  2.-3. místo

5.5. 2011         Krajského finále v Kinderiádě – 5. místo.

Družstvo I. stupně : K. Němcová, H. Janda, D. Teplicová, D. Čáslavský, K. Karasová, N. Šafářová, J. Báča, M. Štěpánek, K. Dvořáková a J. Jílek.

Kategorie jednotlivců : Kristina Dvořáková (5. tř.)  1. místo ve skoku dalekém

Kateřina Němcová (2.A) a Jan Báča (4.tř.) v běhu na 50 m 3.místo

5.5. 2011         Oblastním kole sportovní gymnastiky

Družstva: 1. místo: (6.- 7. třída) dívky: D. Bártová, K. Halamková, N. Kábelová a K. Totušková

(6.- 7. třída) chlapci: L. Romportl, R. Neděla, Š. Švanda, F. Teplica

(8.- 9. třída) dívky: A. Jílková, K. Kozlová, L. Šmídová

Jednotlivci: dívky: (6.- 7. třída) D. Bártová - 1. místo,

(8.- 9. třída) A. Jílková - 1. místo,

chlapci: (6.- 7. třída) L. Romportl - 1. místo

11.5.2011        Oblastní kolo poznávání rostlin

Tomáš Dvořák (8.A) 1.místo,  Petr Hromádko (9.B) 2.místo

24.5.2011        Krajské kolo Poháru rozhlasu -  6. místo - družstvo starších žákyň 8. a 0. ročník

 

 

D. Bártová (7.tř.), M. Peňásová, Š. Šmídová, K. Kozlová (8.A), M. Jindrová, S. Štěpánková, D. Křivková (8.B) L. Šmídová (9.A), E. Makovská, J. Pořízková (9.B)

 

Úspěchy žáků ve vybraných  soutěžích šk. rok 2009/2010 

  

Žáci školy se zúčastňují všech soutěží  organizovaných školou, asociací školních sportovních klubů, MŠMT i SVČ Mozaika Polička. Do přehledu jsou vybrány soutěže, kde se žáci umístili na předních místech v oblastních a vyšších kolech chronologicky seřazeny.
 
7.10. Okresní kolo v přespolním běhu
Vynikajících výsledků dosáhli žáci hned v několika kategoriích.
Zvítězili Aleš Pazdera (8.B) a Martin Jukl (4.r.), na druhém místě se umístili Stanislav Hasoň (5.B) a Jiří Jílek (4.r.), v kategorii družstev skončily děvčata 6.-7. ročník (K. Kozlová, S. Štěpánková, Š. Šmídová a E. Spálenková) na 3. místě.
 
11.11.  Florbal žákyně 4. a 5. tříd   Děvčata ve složení (K. Dvořáková, V. Grubhofferová – 4.r, D. Hanusová, N. Navrátilová, N. Kábelová , J. Štrumfová, H. Sršňová a R. Grubhofferová – 5.r ) zvítězila v oblastním kole.
 
30. 11. Školní turnaj ve florbalu - odpoledne proběhl školní turnaj 8. a 9. tříd ve florbalu. Vítězství si odnesla třída 8.B. Nejlepším střelcem se stal Aleš Pazdera.
 
9. 12. Oblastní kolo 1. ročníku ORION FLORBAL CUP, dívky 8.-9.ročník   Naše děvčata z osmých ročníků zvítězila a postoupila do okresního kola ve Svitavách.
 
11. 12. 2009      Oblastní kolo 1. ročníku ORION FLORBAL CUP, dívky 6.-7.ročník    Děvčata z šestých a sedmých ročníků zvítězila a postoupila do okresního kola ve Svitavách.
 
14. 12. 2009      Krajské kolo v přeboru škol v šachuChlapci ve složení: Petr Pospíšil (7.B), Jan Punar, David Sion (8.A) a Kamil Petrásek (9.A) se stali Přeborníky pardubického kraje a postoupili (s výrazným náskokem) do celostátního kola.
 
17. 12. 2009      Okresní kolo ve florbaludívky z naší školy se na okresním kole florbalu umístili na pěkném 3. místě.
 
26.1. 2010     Dějepisná olympiáda, okresní koložáci Martin Kučera (7.A) a Tomáš Holomek (8.B) úspěšně reprezentovali  školu a s převahou porazili i své kolegy z poličských škol.
27.1. 2010     Matematická olympiáda, okresní koloLenka Navrátilová (9.A) se ve své kategorii umístila na pěkném 11. místě a stala se úspěšnou řešitelkou.
 
16.2. 2010     Recitační soutěž, oblastní koloAdam Bělský (2.r.) a Martin Kučera (7.A) postoupili do okresního kola.
 
10.3. 2010     Vybíjená žáků 1.-3. tříd, oblastní kolodružstvo reprezentující školu obsadilo třetí místo.
 
10.3. 2010     Recitační soutěž, okresní koloVynikající výsledek vybojoval svým vystoupením Martin Kučera (7.A) a ze druhého místa postoupil do krajského kola.
17.3. 2010     Zěměpisná olympiáda, okresní kolo  Martin Kučera(7.A) opět potvrdil své kvality a do krajského kola postoupil ze druhého místa ve své kategorii. Úkoly v okresním kole pak také plnili Kr. Boštíková (6.roč) a Jan Navrátil (8.A)
30.-31.3. 2010  Mistrovství ČR školních týmů v šachu - Petr Pospíšil (7.B), Jan Punar, David Sion (8.A) a Kamil Petrásek (9.A) se umístili na 15. místě v republikovém kole.
31.3. 2010  Fyzikální olympiáda, okresní kolo - Jakub Telecký (8.A) ve své kategorii obsadil výborné 5. místo, Lenka Navrátilová (9.A) se umístila na 10. místě.
7.4. 2010  Poznávání živočichů, okresní kolo  Lenka Navrátilová (9.A) skončila na 4. místě.
 
8.4. 2010  Turnaj ve vybíjené, oblastní koloDružstvo chlapců složené z žáků 4.-5. ročníku v konkurenci šesti družstev vybojovalo 3. místo
9.4. 2010  EURORÉBUS, krajské koloDo Brna odjelo pod vedením p. uč. J. Matoušové družstvo dívek z 9.A – L. Navrátilová, L. Hasoňová a P. Neumeisterová. v konkurenci 41 týmů obsadila děvčata 14. místo.
13.4. 2010     Zěměpisná olympiáda, krajské kolo  Martin Kučera (7.A) prokázal své znalosti a z Pardubic si odvezl výborné 5. místo.
26.4. 2010     Mezinárodní matematická soutěž KLOKAN, v okrese Svitavy v kategorii Klokánek (4.-5.roč.) obsadil Jan Edlman (5.B) krásné 3. místo,  v kategorii Benjamin (6.-7.roč.) jsme na stupních vítězů měli hned dva zástupce, třetí místo získala Dorota Dvořáková a druhý skončil Martin Kučera (oba 7.A).
29.4. 2010     Poličský skřivánek  oblastní kolo, ve své kategorii zvítězila Bohdana Sýkorová (4.tř.), na 3. místě se umístily Alice Hloušková (1.B) a Natálie Šafářová (3.tř.), čestné uznání obdržela Hana Matoušová (1.B).
4.5. 2010     Pythagoriáda - okresní kolo - Martin Kučera zvítězil suverénním výkonem v této matematické soutěži, další řešitelkou z naší školy byla Dorota Dvořáková.
 
6.5. 2010     SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ VLASTNÍ VÝROBEK - do krajského kola postupují hned dvě naše žákyně se svými pracemi. Z druhého místa Eliška Makovská, 8.B (OBRAZ - SLEPÉ RAMENO ŘEKY MORAVY ) a z třetího místa Monika Teplá 8.B  (ZVĚROKRUH)
12.5. 2010     Poznávání rostlin - oblastní kolo 
Kategorie 6.třídy, 11. místo D. Stelzl ,
Kategorie 7. třídy: 4. místo Jílková Aneta (7.A), 6. místo P. Pospíšil (7.B),
Kategorie 8.třídy 4. místo Hromádko Petr (8.B),
Kategorie 9.třídy: Navrátilová Lenka (9.A)
 
13.5. 2010     Pohár rozhlasu, atletika - družstva, oblastní kolo 
Kategorie žáků 6. - 7. tříd ZŠ: 3. Místo - družstvo: Lidmila Michal (6.r), Kaplan Jan (7.B), Portl Mical (7.B), Knetig Jakub (7.B), Štursa Filip (7.A), Štrof Štěpán (6.r), Knettig Jaroslav (7.B), Kleiner Petr (7.A), Portl Milan (7.B), Romportl Lukáš (6.r) a Stelzl Dušan (6.r).
Kategorie žákyň 6. - 7. tříd ZŠ: 1. místo – družstvo: Bártová Dorota (6.r), Peňásová Markéta (7.A), Jílková Aneta (7.A), Kozlová Karolína (7.A), Kašparová Karolína (7.A), Jindrová Markéta (7.B) Boštíková Kateřina (7.A), Štěpánková Simona (7.B), Pešková Veronika (7.A) a Šmídová Šárka (7.B), družstvo postoupilo do okresního finále
Kategorie žáků 8. - 9. tříd ZŠ:  3. místo - družstvo: Bednář Patrik (9.A), Láznička Martin (9.A), Dittrich Jakub (9.B), Pazdera Aleš (8.B), Štefek Ondřej (9.A), Dobeš Martin (9.B), Navrátil Lukáš (9.B), Novák  Dominik (8.A), Střítežský Jan (8.B), Nespěšný  Jiří (9.B), Pachta Jan (8.B)
Kategorie žákyň 8. - 9. tříd ZŠ: 2. místo - družstvo: Machová Petra  (9.B), Hegrová Daniela (9.B), Pořízková Jitka (8.B), Winterová Lenka (9.B), Šiklová Veronika (9.B), Makovská Eliška (8.B), Hlavková  Ludmila (9.B), Kroupová Dominika (8.B), Melezínkjová Monika (8.B), Šmídová Lenka (8.A), Bednářová  Lucie (8.B)
 
18.5. 2010     Pohár rozhlasu, atletika – družstva, okresní koloDěvčata 6.-7. tříd v dobré konkurenci obsadila v okresním finále v Litomyšli pěkné 5. místo.
 
24.5. 2010     Odbíjená, okresní kolo - Chlapci z 9. ročníku obsadili ve Svitavách 3. Místo
 
4.6. 2010     Atletická všestrannost, 1. stupeň oblastní kolo -  Obě naše družstva složené z žáků a žákyň 2.-5. ročníku výborně reprezentovala naši školu. družstvo A ve složení: Čáslavský David, Navrátilová Klára, Báča Jan, Karasová Kateřina, Jukl Martin, Dvořáková Kristýna, Drašar Dominik, Sršňová Helena se umístilo na 2. místě a družstvo B : Báča Patrik, Dubská Adéla, Štrumfa Jaroslav, Šafářová Natálie, Křivka Martin, Pešková Pavlína, Hasoň Stanislav, Brablíková Kristýna skončilo hned na 3. místě
Mezi jednotlivci zvítězili: Čáslavský David, Báča Jan, na 2. místě:se umístili: Báča Patrik, Pešková Pavlína, Navrátilová Klára a na 3. místě: Dvořáková Kristýna, Sršňová Helena, Dubská Adéla
 
8.6. 2010     Atletická všestrannost, 1. stupeň okresní kolo -  V Litomyšli proběhlo okresní kolo družstvo chlapců děvčat obsadilo celkové 7. místo, kategorii jednotlivců vyniknuli Jiří Jílek (4.r.), který obsadil 3. místo a David Čáslavský (2.r.) dokonce zvítězil.
 

 

 

  
Úspěchy žáků naší školy ve školním roce 2008/2009
Výsledky žáků ve vybraných soutěžích 2008/2009 Přírodovědné a nesportovní soutěže

Poznávání rostlin
Okres 2.místo Leona Chválová 9.A
3. místo Lenka Navrátilová 8.A

Biologická olympiáda
Okres 4.místo Lenka Navrátilová 8.A

Eurorebus
Krajské kolo Lenka Navrátilová, Petra Neumeisterová, Brigita Berková 8.A

Pythagoriáda
Okres 6.místo Martin Kučera 6.A

Matematická olympiáda
Okres 3.místo Martin Kučera 6.A

Fyzikální olympiáda
Okres 3.místo Lenka Navrátilová 8.A

KLOKAN mezinárodní matematické soutěž
Okres 1.místo Kristýna Šafářová 5.tř.

Zpěv
Poličský Skřivan- soutěž ve zpěvu
Oblast 1.místo Grubhofferová Vendula, Sýkorová Bohdana - 3.r., Marek Stodola 5.r.,
3.místo Grubhofferová Růžena 4.A

Olympiáda v českém jazyce
Okres 3.místo Kateřina Fialová 9.A
Kraj 9.místo Kateřina Fialová 9.A

Zeměpisná olympiáda
Okres 1.místo Martin Kučera 6.A
Kraj 5.místo Martin Kučera 6.A

Soutěž v recitaci
Oblast 2.místo Dorota Dvořáková 6.A, Katka Škrabalová 9.A
Lidice pro 21.století, vědomostní soutěž
Národní kolo Rubínová Tereza 4.A

Sportovní soutěže
Fotbal
Mc DONALDS CUP 3. Ročník
Oblast 2.místo T. Dobeš, J. Jílek, M. Jukl J. Bican, R. Čáslavský, J. Doležel, P. Bartoš, M. Melezínek, A. Vykypěl a D. Lorenc – 3.tř.
Coca-Cola Školský pohár
oblast 2.místo

Maká kopaná
Malá kopaná 6.-7.r. oblast 2.místo Jan Kaplan - 6.A, Jiří Navrátil, Daniel Pajkr , Jiří Hasil, Martin Šimek , Daniel Stodola – 7.A, Aleš Pazdera 7.B
Halová kopaná 6.-7.r.
oblast 1.místo Daniel Stodola, Jiří Hasil, Josef Neumeister, Jan Punar, Martin Šimek, Vojtěch Bican - 7.A a Aleš Pazdera - 7.B
okres 2.místo Daniel Stodola, Jiří Hasil, Josef Neumeister, Jan Punar, Martin Šimek, Vojtěch Bican - 7.A a Aleš Pazdera - 7.B

Florbal
Florbal 4.-5.r. chl
Oblast 2.místo Michal Lidmila, Štěpán Švanda, Dušan Stelzl, Jakub Štrumfa, Jan Stodola , Vít Hromádko 5.r.,
Florbal 4.-5.r.- dívky
Oblast 1.místo Doris Hanusová 4.A, Dorota Bártová, Eliška , Eva Spálenková, Monika Střítežská, Kristýna Šafářová 5.tř.

Stolní tenis
St.tenis-družstva
Oblast 1.místo -Štěpán Bezděk 9.B, David Kučera 9.A, Milan Portl 6.B
-Tomáš Voráč 4.A, Ondřej Dostál 4.B, Čáslavský Radek 3.tř.
-Šárka Šmídová 6.B, Doris Hanusová 4.A
2.místo -Trkal Mikoláš 4.A, Čáslavský David 1.tř.
Okres 1.místo Štěpán Bezděk 9.B, David Kučera 9.A, Milan Portl 6.B
Kraj 2.místo Štěpán Bezděk 9.B, David Kučera 9.A, Milan Portl 6.B
St.tenis jednotlivci
Oblast 1.místo Milan Portl 6.B, Štěpán Bezděk 9.B, Doris Hanusová 4.A
2.místo David Kučera 9.A
3.místo Roušarová Anna 8.B

Šachy
Okres 1.místo Kamil Petrásek 8.A, Jan Punar, David Sion 7.A, Petr Pospíšil 6.B
Kraj 3.místo Kamil Petrásek 8.A, Jan Punar, David Sion 7.A, Petr Pospíšil 6.B

Atletika
Atletická všestrannost 1.stupeň
Oblast 1.místo Kateřina Karasová 1.tř., Kristina Dvořáková 3.tř., Kristýna
Šafářová 5.tř.
3.místo Martin Jukl 3.tř.
Oblast 2.místo Družstvo: Kateřina Karasová, Jan Báča 2.tř., Kristina Dvořáková, Martin Jukl 3.tř., Doris Hanusová, Stanislav Hasoň 4.tř. Kristýna Šafářová, Michal Lidmila 5.tř

Pohár rozhlasu- atletika
Oblast 1.místo Družštvo: Fr. Boštík, T. Nožka, M. Sláma, V. Werner, S. Paulíček,
L.Oplištil, L. Lejhanec, Š. Bezděk, P. Kovář a M. Lorenc
Okres 1.místo Družštvo: Fr. Boštík, T. Nožka, M. Sláma, V. Werner, S. Paulíček,
L.Oplištil, L. Lejhanec, Š. Bezděk, P. Kovář a M. Lorenc
Kraj 1.místo Družštvo: Fr. Boštík, T. Nožka, M. Sláma, V. Werner, S. Paulíček,
L. Oplištil, L. Lejhanec, Š. Bezděk, P. Kovář a M. Lorenc
Národní kolo: 4. místo
Družštvo: Fr. Boštík, T. Nožka, M. Sláma, V. Werner, S. Paulíček,
L. Oplištil, L. Lejhanec, Š. Bezděk, P. Kovář a M. Lorenc

Olympijský čtyřboj - atletika
okres 2.místo Družstvo:
Jednotlivci: 2.místo L. Lejhanec.
3.místo M. Sláma

Na základě kvalitních výkonů byl L. Lejhanec vybrán do reprezentačního družstva Pardubického kraje na celostátní dětskou sportovní olympiádu v Táboře (vrh koulí).

Kinderiáda - atletika
Krajské kolo - družstva – 7.místo Natálie Šafářová, Martin Štěpánek – 2.tř., Kristina Dvořáková, Jiří Jílek – 3.tř., Doris Hanusová 4.A, Ondřej Dostál 4.B, Kristýna Šafářová a Dušan Stelzl - 5.tř.

Přespolní běh
Oblast 1.místo Natálie Šafářová 2.tř, Kristýna Šafářová 5.tř., Simona Sodomková
(9.A), Václav Werner (9.B)
2. místo Barbora Quittová 2.tř, Martin Jukl 3.tř ., Aleš Pazdera 7.B,
Markéta Kvapilová 9.A
3. místo Jiří Jílek 3.tř.

Okres 1.místo Jiří Jílek 3.tř, Aleš Pazdera 7.B, Václav Werner 9.B
3.místo Martin Jukl 3.tř
5.místo Stanislav Hasoň 4.B, Kristýna Šafářová 5.tř
Okres družstva: 1.místo 8.-9. roč. V. Werner, Fr. Boštík, J. Vrba, M. Sláma
3.místo 8.-9. roč J. Vlčková, P. Machová,S. Stodolová, N. Kvapilová
3.místo 6.-7. roč - M. Portl, J. Knettig, P. Hromádko,F. Štursa
Kraj družstva: 4.místo 8.-9. roč. V. Werner, Fr. Boštík, J. Vrba, M. Sláma


Sportovní lezení - jednotlivci
Okres 1.místo Michal Portl 6.B, Lenka Winterová 8.B
2.místo Dorota Bártová 5.tř., Simona Štěpánková 6.B, Adriana Jaščevská 9.A
3.místo Radek Neděla 5.tř., Karolína Kašparová 6.A, Petr Kleiner 6.A, Tereza Gutveisová 8.B
4.místo Dušan Stezl 5.tř., Tomáš Křivka 7.A, Markéta Jindrová 6.B, Veronika Totušková 8.B
5.místo Filip Teplica 5.tř., Kristýna Šafářová 5.tř, Filip Štursa 6.A, Alexandra Machová 9.A
Sportovní lezení - družstva
Okres 1.místo žáci 6. - 7. tř. M. Portl, F. Štursa, T. Křivka, P. Kleiner
žákyně 6. - 7. tř. S. Štěpánková, M. Jindrová, K. Kašparová
žákyň 8. - 9. tř. A. Jaščevská, T. Gutveisová, V. Totušková, A. Machová
2.místo žáci 8. - 9. tř. M. Komárek, M. Kvasniška, J. Poul, O. Štefek, D. Lapáček

Basketbal
Basketbal 6.-9.r. dívky
Oblast 2.místo Kateřina Horáková, Vlčková Jana, Adriana Jaščevská - 9.A , Kadidlová Jana, Konečná Michaela, Hasilová Denisa, Hanusová Karolína, Knotková Žaneta, Kopecká Radka – 9.B
Basketbal 8.-9.r. chlapci
Oblast 1.místo Stanislav Paulíček - 9.A, Luboš Lejhanec, Luděk Oplištil, Martin Tušla,
Václav Werner, Štěpán Špaček, Jakub Poul- 9.B
3.místo Jan Bican, Jiří Hyroš, Jan Nikl, Fr. Makovský, Tomáš Nožka - 9.A, Michal Lorenc, Pavel Kovář - 9.B
Okres 4.místo Stanislav Paulíček - 9.A, Luboš Lejhanec, Luděk Oplištil, Martin Tušla,
Václav Werner, Štěpán Špaček, Jakub Poul- 9.B

Gymnastika
Sport. Gymnastika jednotlivci

Oblast 1.místo Dominika Kroupová 7.B, Michal Komárek 8.A
2.místo Eliška Makovská 7.B, Adriana Jaščevská 9.A
3.místo Monika Kotlářová 7.B, Denisa Hasilová 9.A

Volejbal

Volejbal chl. 8.-9. ročník
Okres 2.místo


Úspěchy žáků naší školy ve školním roce 2007/2008
Malá kopaná 8.-9.r. oblast 2.místo Jan Jiruše, Jan Strya, Jiří Uhlíř, Pavel Pořízka, Jakub Chrást
Halová kopaná 8.-9.r. oblast 3.místo Josef Tomša - 9.C, Leoš Ševčík, Michal Sotona, Ondřej Schaffer, Jiří Portl, Lukáš Kvasníčka - 9.A
Přespolní běh okres 3.místo Leoš Ševčík 9.A
Florbal 4.-5.r.- dívky oblast 2.místo Karolína Kozlová, Marcela Uhlířová, Denisa Kalánková (5.A), Karolína Kašparová, Kristýna Štursová, Barbora Vacková (5.B), Dorota Bártová a Kristýna Šafářová (4.tř.)
St.tenis-družstva okres 1.místo Leoš Ševčík, Lukáš Kvasníčka - 9.A, Pavel Pořízka 9.C, Štěpán Bezděk - 8.B
- kraj 3.místo Leoš Ševčík, Lukáš Kvasníčka - 9.A, Pavel Pořízka 9.C, Štěpán Bezděk - 8.B
St.tenis jednotlivci oblast 1.místo Tomáš Voráč 3.A, Šárka Šmídová 5.B, Pavel Pořízka 9.C 2. Mikoláš Trkal 3.A, Leoš Ševčík 9.A 3. Ondřej Dostál 3.B
Šachy okres 1.místo David Sion 6.A, Kamil Petrásek 7.A, Ondřej Schaffer 9.A, Jan Petrásek 9.C
- kraj 4. místo David Sion 6.A, Kamil Petrásek 7.A
Sportovní lezení okres 1.místo Ondřej Schaffer 9.A, Jan Petrásek 9.C, Jan Punar 6.A Vít Báča, Filip Štursa 5.B, Ondřej Štefek 7.A, Lenka Wintrová 7.B Adriana Jaščevská 8.A 2. Dušan Stelzl 4.r., Simona Štěpánková 5.A, Filip Štursa 5.B, Roman Kvasnička, Gabriela Jílková – 7.A, Josef Tomša, Juklová Simona - 9.C 3. Kristýna Šafářová 4.r.,Petr Matouš, Papáček Libor 5.B, David Lapáček 7.A,Tereza Gutveisová 7.B, Kateřina Procházková 9.B
Basketbal 6.-9.r. dívky oblast 3.místo Gabriela Jílková, Lucie Hasoňová, Procházková Veronika - 7.A, Lenka Winterová, Tereza Gutveisová, Petra Smejkalová - 7.B, Adriana Jaščevská - 8.A, Martina Štěpánkova - 9.B, Šárka Vopařilová, Simona Juklová, Lenka Štrumfová - 9.C
Basketbal 8.-9.r. chl. oblast 2.místo Jan Bican, Jiří Hyroš, David Kučera, Jan Nikl, Stanislav Paulíček, František Sejkora - 8.A, Luboš Lejhanec, Luděk Oplištil, Martin Tušla, Václav Werner, Pavel Kovář – 8.B
Florbal 4.-5.r. chl oblast 2.místo Michal Lidmila 4.r., Petr Matouš, Filip Štursa, Patrik Kubát – 5.B Patrik Kuda, Jaroslav Knettig, Jan Kaplan, Vojtěch Valena – 5.A
Sport. gymnastika - - -
6.-7.r. chlapci oblast 1.místo Družstvo: Komárek Michal, Kvasnička Roman, Navrátil Lukáš, Ondřej Štefek, Škoda Filip, Lapáček David
6.-7.r. dívky oblast 1.místo Družstvo: Makovská Eliška, Jílková Marie, Šmídová Lenka, Kroupová Dominika,Jílková Andrea, Cupalová Samanta
8.-9.r. chlapci oblast 3.místo Družstvo: Chrást Jakub, Poul Jakub, Pachta Pavel, Tomša Josef, Pořízka Pavel
Poličský Skřivan oblast 1.místo Grubhofferová Vendula 2.r. - soutěž ve zpěvu 2. Štrumfa Jakub 4.r. 3. Šafářová Natálie 1.r., Marek Stodola 4.r.
Volejbal chl. 8-9 okres 1.místo Michal Sotona, Leoš Ševčík, Jakub Falt - 9.A, Josef Tomša
- kraj 4. Tadeáš Gutveis,Pavel Pořízka, Jiří Uhlíř, Jan Jiruše - 9.C
Mc – Donald´s cup oblast 3.místo Michal Lidmila 4.r., Petr Matouš, Filip Štursa, Patrik Kubát – 5.B, Patrik Kuda, Jaroslav Knettig, Jakub Knettig, Jan Kaplan, Vojtěch Valena – 5.A
Atlet. všestrannost oblast 1.místo Doris Hasoňová 3.A, Dorota Bártová 4.r.
1.stupeň - 2.místo Grubhofferová Vendula, Marcela Uhlířová 5.A
- - 3.místo Jiří Jílek 2.r., Filip Štursa 5.B.
Družstvo oblast 2.místo Vendula Grubhofferová, Jiří Jílek 2.r., Doris Hanusová, Oliver Erbes 3.r., Dorota Bártová, Dušan Stelzl 4.r., Marcela Uhlířová, Filip Štursa 5.r.
Poznávání rostlin okres 1.místo Leona Chválová 8.A, 4. Tomáš Štefka 9.B
Pohár rozhlasu okres 2.místo T. Nožka - 8.A, V. Werner, L. Lejhanec, F. Boštík – 8.B
atletika kraj 5.místo L. Ševčík, M. Sotona, P. Pachta - 9.A, P. Pořízka, T. Gutveis – 9.C
Kinderiáda -atletika kraj 2.místo dálka - Marcela Uhlířová 5.A 4. 60 m - Kristýna Šafářová 4.tř. 60 m - Marcela Uhlířová 5.A
Volejbal smíš. 6.-7.r. oblast 2.místo Marcela Uhlířová - 5.A, Barbora Vacková - 5.B, Šárka Navrátilová - 6.B
- okres 3. Michal Komárek, Filip Škoda, Roman Kvasnička - 7.A, Martin Láznička, Martin Dobeš - 7.B
Biologická olympiáda okres 4.místo Lenka Navrátilová 7.A
Eurorebus kraj 16. Lenka Navrátilová, Petra Neumeisterová, Lucie Hasoňová 7.A
Poznávání živočichů oblast 2.místo Lenka Navrátilová 7.A, Leona Chválová 8.A
- okres 4.místo Leona Chválová 8.A, 5. Lenka Navrátilová 7.A, Tomáš Štefka 9.B
Halová kopaná 6.-7.r. oblast 2.místo Tomáš Doležal, Daniel Stodola, Martin Šimek, Jiří Hasil, Josef Neumeister - 6.A, Roman Kvasnička, Patrik Bednář, David Lapáček, Škoda Filip, Ondřej Štefek - 7.A



Úspěchy žáků naší školy ve školním roce 2006/2007

Přespolní běh oblast
1.místo Dorota Bártová 3.tř
2.Marcela Uhlířová 4A, Jar.Knettig 4A,V.Werner 7B
3.Jakub Knettig 4A, Klára Jílková 9B, Ondřej Petr 9C

okres
1.Jar.Knettig 4A
2.Dorota Bártová 3.tř
4.V.Werner 7B

St.tenis-družstva
okres
1.Jakub Trnka 5B,Štěpán Bezděk 7B, David Kučera 7A
2.Jan Bednář,Leoš Ševčík 8A, Pavel Pořízka 8C

St.tenis jednotlivci
oblast
1. Lucie Hasoňová 6A, Michaela Krajslová 9A, Jakub Trnka 5B, Leoš Ševčík 8A

Halová kopaná 8-9
oblast
2. Jan Jiruše 8C,Pavel Bednář,Ondřej Petr,Tomáš Poul, Jan Vančura,Tomáš Prokůpek,David Novák,Milan Sršeň 9C

Sportovní lezení
oblast
1.Adriana Jaščevská7A, Tereza Gutveisová 6B,Jana Kadidlová 7B,Josef Tomša 8C,Jan Wlotzko 8B,Jan Hlouš 8A,Klára Jílková,Helena Winterová,Adéla Štefková 9B, Ondřej Štefek,David Lapáček 6A, Tomáš Pohorský 7B, Tadeáš Gutveis 8C
okres
1. Tomáš Křivka, Martina Bednářová 5A, Jana Kadidlová 7B, Josef Tomša, Tadeáš Gutveis 8C, Michaela Jílková 9C
2. Petr Matouš 4B, Pavla Petrošová 5A, Adriana Jaščevská 7A, Jan Wlotzko 8A, Adéla Štefková 9B
3. Vít Báča 4B, Eliška Makovská 5A, Tomáš Pohorský 7B, Tereza Gutveisová 6B, Jan Hlouš 8A, H.Winterová 9B
4. Martin Kučera, Andrea Rubínová 4B, Ondřej Štefek 6A, Lenka Winterová 6B
5. Josef Tulis 6B, David Lapáček 6A, Tadeáš Gutveis 8C

Olympiáda v Čj
okres
4.Tereza Fialová 9B (mimo

Volejbal chl. 8-9
okres
2. Michal Sotona, Leoš Ševčík 8A, Josef Tomša, T. Gutveis, Pavel Pořízka, Jan Jiruše 8C, Tomáš Navrátil, Tomáš Poul, David Novák,Ondřej Petr 9C

Florbal 6-7 chl
oblast
2. Milan Špaček,Michal Roch 7A, Luboš Lejhanec, V. Werner, Štěpán Bezděk,Fr.Boštík,Marek Lorenc,Jan Bidmon, Tomáš Telecký,Michal Sláma,Jakub Poul 7B

Basketbal 6-9 d
oblast
2. Šárka Vopařilová,Simona Juklová 8C, Michaela Krajslová 9A, Klára Jílková,Lenka Romportlová, Aneta Kucková 9B, Vendula Němcová 9C

Basketbal 6-9 ch
3. Fr.Sejkora,St.Paulíček,Jiří Hyroš,David Kučera, Fr.Makovský, Michal Roch 7A, Luboš Lejhanec, Václav Werner 7B, Karel Němec 9C
Minifotbal 4-5
oblast
2. Vít Báča 4A,Jiří Hasil,Tomáš Vostřel, Josef Neumeister, Jakub Telecký 5A, Martin Šimek, Daniel Stodola, Daniel Stodola,Jakub Trnka,Vojtěch Bican,Jan Punar 5B

Fyz.olympiáda
okres
4. Fr.Kladiva 8C

Poznávání živočichů
okres
3. Lenka Navrátilová 6A

Eurorebus
kraj
11. Lenka Navrátilová, Petra Neumeisterová,Lucie Hasoňová 6A

Šachy
Mistr.ČR
13. Petr Matouš 4B, David Sion 5B, Kamil Petrásek 6A, Ondřej Schaffer 8A, Jan Petrásek 8C

Atlet. všestrannost
oblast
1. Kristýna Totušková 2A, Kristýna Šafářová 3., Marcela Uhlířová 4A
3. Jakub Knettig 4A

Poznávání rostlin
okres
2. Lenka Navrátilová 6A,Leona Chválová 7A
3. Sára Pytlíková 5B
4. Tomáš Štefka 8B

Volejbal smíš. 6-7
oblast
2. David Kučera, Jana Vlčková 7A, Luboš Lejhanec, Václav Werner, Michaela Konečná, Žaneta Knotková 7B

Skřivan
oblast
1.Marek Stodola 3, Jaroslava Štrumfová 2A
2. Bohdana Sýkorová 1.tř

Pohár rozhlasu
okres
2. míček : Luboš Lejhanec 7B
3. 1000 m : Václav Werner 7B
5. 60 m : František Boštík 7B

Plavání
okres
1. znak : Václav Werner 7B
2. motýlek : Jakub Poul 7B
3. prsa : Tomáš Nožka 7A

Kinderiáda-atletika
Kraj
2. 60 m : Marcela Uhlířová 4A
4. 60 m : Kristýna Šafářová 3.tř.

Úspěchy žáků naší školy ve školním roce 2003/2004

Sportovní lezení – okresní kolo

1. místo :          Adéla Valenová 4A, Jan Wlotzko 5A, Simona Juklová 5C,

                        Helena Winterová 6B, Martin Pražan 7C, Helena Mayerová 9B

Plavání – okresní kolo

1. místo :          znak 50m – Václav Werner 4B

3. místo :          štafeta – V. Werner 4B, Jan Vančura 6C, Milan Brabec7C, Martin Pražan 7C

Sportovní gymnastika – oblastní kolo

1. místo :          družstvo – Miroslav Krištof 7A, Jan Jílek, Petr Mojdl, Petr Střítežský 7B,

                                          Martin Pražan, Milan Petr 7C

Minifotbal – okresní kolo

3. místo :          družstvo – Jakub Poul, Václav Werner 4B,Michal Sotona, Lukáš Kvasnička,

                                          Michael Zapletal, Pavel Pořízka 5A, Jiří Uhlíř, Ondřej Schaffer 5B,

                                          Jan Bednář, Tadeáš Gutveis, Leoš Ševčík, Jan Petrásek 5C

Matematický klokan – školní kolo

1. místa :          František Kladiva 5A, Stanislav Láznička 7A, Marcela Vopařilová 8A

Recitace – oblastní kolo

1. místo :          Lenka Navrátilová 3B

Zpěv – oblastní kolo               

1. místo :            DUO – Dana Škorpíková a Patricie Vitoušová 3A

                          SÓLO – Jana Grubhofferová

Stolní tenis – okresní kolo

3. místo :          družstvo –  Jan Bednář, Leoš Ševčík 5C, Pavel Pořízka 5A

Poznávání rostlin – okresní kolo

1. místo :          Michal Dvořák 9A

Divadelní představení Popelka

Výborné herecké výkony – Aneta Kucková, Klára Jílková 6B, Jaroslav Komárek 8A,

                        Jitka Pražanová, Pavla Burešová 8B, Luboš Škorpík 9A, Lenka Kopecká,

                        Josef Kopecký, Oldřich Kopecký 9B